Przeczytaj o mnie – skontaktuj się

O mnie

Mam na imię Wojtek i zajmuję się profesjonalnym car detailingiem. Zapewniam samochodom prawdziwe spa – przywracam im dawny blask, poprawiam ich obecną kondycję (jednocześnie podnosząc ich wartość), a także zabezpieczam, aby efekt czystego, zadbanego samochodu utrzymywał się przez długi czas. Mój profesjonalizm nie jest dziełem przypadku – to efekt połączenia pasji i ciężkiej pracy. Mam wieloletnie doświadczenie w zakresie kosmetyki aut. Zdobywałem je głównie za granicą – pracując w Anglii, dbałem o konserwację i czystość modeli takich jak Ferrari, Maserati, Land Rover. Zyskana w ten sposób wiedza oraz umiejętności pozwalają mi wyróżniać się na polskim rynku, zaś moje zaangażowanie i dokładność przekładają się na efekty pracy – kolejnych zadowolonych Klientów i ich dopieszczone, wypielęgnowane samochody.

Dlaczego car detailing?

Z czego wynika moje niesłabnące zainteresowanie car detailingiem? Z satysfakcji, jaką daje mi wygląd odświeżonego samochodu i świadomość, że zakonserwowany pojazd będzie służył moim Klientom kolejne lata. Z troski o to, aby po polskich drogach poruszały się zadbane samochody, które pozwalają pasażerom odbyć nie tylko bezpieczną, ale i komfortową, sprzyjającą zdrowiu i dobremu samopoczuciu podróż. Z poczucia więzi z kierowcami, którzy posiadają pasję i podobnie jak ja uważają, że samochód to coś więcej niż tylko środek transportu.

Co potrafię?

Mam doświadczenie w myciu zarówno ręcznym, jak i parowym. Wiem, jak wykonać bezpieczne odplamianie różnych rodzajów tapicerek (materiałowych, alcantara, skórzanych). Przeprowadzę dla Ciebie impregnację pojazdu – zarówno karoserii, jak i wnętrza – z wykorzystaniem specjalnie dobranych, nieinwazyjnych preparatów (wosków miękkich i twardych, nabłyszczaczy, dressingów). Większość prac wykonuję ręcznie – staranna pielęgnacja każdego centymetra Twojego auta pozwala mi uzyskiwać efekt budzący wśród innych kierowców zazdrość, a wśród Twoich współpasażerów – podziw. Moje usługi są alternatywą dla profesjonalnej myjni ręcznej – powierzając mi swój samochód, zyskasz gwarancję nie tylko dokładności i indywidualnego podejścia do Twojego modelu, ale także będziesz mógł liczyć na kompleksowe działania poprawiające kondycję Twojego auta.

Chciałbyś, aby Twoje auto trafiło w ręce pasjonata i specjalisty w dziedzinie car detailingu? Zadzwoń: 531 133 071 (Wojtek).

Moje Referencje

Dowodem na zdobyte przeze mnie umiejętności i specjalistyczną wiedzę w zakresie car detailingu są moje referencje. Możesz znaleźć w nich informację o tym, dla kogo pracowałem oraz jaki był zakres moich obowiązków. Nie to jest jednak najważniejsze. W referencjach od poprzednich pracodawców przeczytasz o moim rzetelnym i pełnym konsekwencji podejściu do obowiązków oraz chęci doskonalenia się. Przekonasz się także, że każde zdanie, w którym zapewniłem Cię o pełnym pasji i energii działaniu, jest prawdziwe, a także znajduje odzwierciedlenie w efektach mojej pracy. Pamiętaj, że wszystkie te pochlebne opinie zawdzięczam pracy własnych rąk – czasem ciężkiej i żmudnej, bardzo często przynoszącej poczucie spełnienia, zawsze zaś… sprawiającej mi ogromną frajdę!